SākumsMeklēt - īslaicīgi nepieejamsLapas karte - īslaicīgi nepieejams  

Register
Ielās
AutoTūnings
AutoTūninga projekti
» Latvija
» Import
Standarta auto
» Apraksti
» Testi
Vortāls
» Par
» Kontakti

402.lv sabiedrotie

Nissan 200sx Klubs [www]

DSM Club Latvia [www]

CelicaClub Latvia [www]


Jaunākais galerijā

Pašlaik 402.lv skata
Pavisam: 0
Reģistrēti: 0
Viesi: 0
Online:
Nav
MAX vienlaicīgu lietotāju: 241

Ielās : Pārskati  

Pārskats 15.04.2005

Duke
2005.04.17 00:38
komentāri: 18  

Nedēļas nogale sākās ar automazgātuvi un paziņu satikšanu, un tad jau varējām doties ceļā. Vakaru uzsākām piebraucot pie t/c „Spice”. Jau pie ieejas paveicās, jo tieši uz bremzēšanas ceļa paslēpušies stāvēja Ceļu policisti ar radaru, bet jau laicīgi sabremzējāmies.

Iebraucot stāvlaukumā mūs sagaidīja vēl viens pārsteigums – cilvēku masas. Neizpalikt arī ar Valsts policijas klātbūtni, tiesa viņus mēs vērojām tikai no gabala – mirgoja, mirgoja un aizbrauca, kaut arī tauta pat vēl nebija sākusi izklīst. Iespējams apnika!

Satiekot pie Spices vēl dažus paziņas devāmies tālāk – šoreiz jau uz Scania pusi. Arī tur skatam pavērsās daudz un dažādu cilvēku. Aptuvenais iedalījums? 60% šroti, 20% kopti, 20% taisīti auto. Neskatoties uz publiski izteiktajiem liegumiem par šādiem pasākumiem, redzēti tika arī tiešām zolīdi auto entuziastu pārstāvji, kas izvilkuši savus vasaras auto sezonai.

Arī pie Scanias bija CP. Stāvēja, mirgoja, kaut ko ņēmās un atkal kaut kādā mirklī pazuda. Streetrace turpinājās, un tautai bija jautri. Diemžēl pie Scanias bildes neizdevās uzņemt, jo baterijas nosēdās.

Braucot mājās ap 1:30 pamanīju, ka CP stāv pie Scanias izbrauktuves un kontrolē ātrumu. Godīgi sakot, šāda Policijas rīcība man šķiet daudz pieņemamāka. Tautas pulcēšanās pati par sevi nekādu risku nesagādā, ja jāsalīdzina ar to ārprātu, kas sākas, kad Policija cenšas viņus izkliedēt un tie pilnā gaitā nēsājas pa visu Rīgu.

Kontrolēt, lai viņi to nedarītu ir pat ļoti prātīgi. Papildus ieteikums mūsu godājamam Iekšlietu ministram un Rīgas Domei ir turpināt domāt šajā virzienā. Ceru, ka beidzot ir saprasts, ka apkarot streetrace kustību ir praktiski neiespējami – tas pat neizdodas ASV, kur sodi ir augstāki un CP spējīgāki (kaut vai finansiāli). Tā vietā ieteiktu padomāt, kā streetrace kontrolēt, piemēram, atvēlot Spilves lidlauku piektdienu un sestdienu vakariem priekš tam. Iekasējot simbolisku naudas summu par iebraukšanu teritorijā, notiktu dabīgā auto atlase, būtu kontrolēta vide, no kuras var izraidīt jebkuru alkohola lietotāju – tas ar auto dzīvi nav savienojums.

Ņemot vērā praksi ar vecāko pasaules profesiju, prostitūciju, arī to nav iespējams apkarot – vieglāk ir to kontrolēt un tā ierobežot tās negatīvos efektus. Varbūt ir vērts padomāt?

Bildes no Spices:


  Top.LV