SākumsMeklēt - īslaicīgi nepieejamsLapas karte - īslaicīgi nepieejams  

Register
Ielās
AutoTūnings
AutoTūninga projekti
» Latvija
» Import
Standarta auto
» Apraksti
» Testi
Vortāls
» Par
» Kontakti

402.lv sabiedrotie

Nissan 200sx Klubs [www]

DSM Club Latvia [www]

CelicaClub Latvia [www]


Jaunākais galerijā

Pašlaik 402.lv skata
Pavisam: 0
Reģistrēti: 0
Viesi: 0
Online:
Nav
MAX vienlaicīgu lietotāju: 241

Ielās : Pasākumi  

USK 2006 6.posma sacensības (noslēdzošās)

volviz
2006.10.02 18:17
komentāri: 2  

Jau viss?? Ko Tu stāsti... a? Jā, kā jau visam labajam un ierastajam reiz pienāk gals, arī USK 2006 sezona ir beigusies. Šampanietis tiem, kuri izdzīvoja līdz batāliju noslēgumam un arī visiem, kurus pievīla viņu šroti. 24. septembrī tika aizvadīts pēdējais 2006. sezonas USK posms, kurā visiem staipītājiem bija iespējams lietas salikt īstajos caurumos, lai vēsu garu varētu mest mieru stulbībām un pievērsties valstiski svarīgiem jautājumiem - demogrāfiskās situācijas uzlabošanai.

Uz attiecību noskaidrošanu, kā jau ierasts, ieradās paprāvs pulciņš tēviņu ar saviem rīkiem un vakars varēja sākties. Dueļu priekšroka tika dota formumā izaicinātajiem, Max vs Badman, Rs vs Coyotee un Elmis, vēl Ruha izaicināja V4, kurš turpināja tēlot mazo apbižoto un jau kuro reizi neieradās uz pasākumu. FUI!

Lubrikanti un gumijas tiek izvilktas no tehniskajām automašīnām, visu uzstādam un aiiizieeet..... un še Tev – testa braucienā Max’a uuber huljiganka šķauda, rīstās – kas par huinju?? Vai lielais priekšā ņēmējs ir kļuvis impotents, vārbūt jāizmanto, kāds papildus stimulators, lai putekļusūcēju iegrieztu kā nākas? – Motora pārsegs vaļā un rajons ar uzgriežņu atslēgām metās virsū motoram.

Kamēr grabaža tiek taisīta pie lietas ķerās RS un Coyotee, lai redzētu, ko ir izdevies sasniegt Vorsprung durch Technik inženieriem 20. gadu laikā – atbilde 402 metros ir: Ņefiga, puikas skrējās vairākas reizes un secinājums ir viens, tas Vorsprungs nemaz tik liels vektspējā nav, citus kritēriju nesalīdzinām, ar tiem var mērīties maigoņu adītāju pulciņā. Itogo: Coyotee atvaira RS izaicinājumu un godam aizstāv savu 5to vietu. Kamēr gredzenu pavēlnieki dueļojās savā starpā, Max miskaste atdzīvojās un ir laiks noskaidrot, kurā huljigankā ir spēks, atmosfēra pret turbopūti. Sasildam slikus un varam doties uz starta līniju. 3-2-1 – slikiem cīnoties ar segumu un dzinēja pārvadīto griezi, motoriem rēcot, abas miskastes aizlec distancē, pirmais robs izgriesc, otrais, trešais putekļusūcējs iepūš un Max uzvar. Badman nav mierā ar šādu iznākumu, tehniskā pauzīte un aiziet vēlreiz, tomēr ar nelielo paķīmiķošanu nepietika un Max izcīna otro vietu USK 2006 tabulā. Uz apkārt notiekošo mierīgi noskatīties nespēj arī Elmis, kuram tā vien prasās pabakstīt “jaa jaa gut gut bavāriešus” uz starta tiek izsaukts Badman, kamēr šis silda slikus, šķībacaino pilnpiedziņas konzervu bundžai tas nav vajadzīgs un var mierīgi sapūst ugunsdzēšamo uz starpdzesētāja. 3-2-1 visiem biksēs sastingst un aidaaa, Subaru izlec un sāk mukt, E30 dzenās šim pakaļ bet figu, rīsu ēdāju grabaža uzvar un ierindojās trešajā vietā. Un paldies viņam ar to, mums nebūs bavāriešu top 3, par to ka Bavarci ir uuber alles šosezon bazara nav, un šķībacainajiem ar meditāciju nākamsezon izskatās, ka nepietiks.

Labi labi, ar tabulas augšgalu tā kā esam tikuši galā, kas notika nedaudz dziļāk. Jo dziļāk jo labāk un siltāk :D Audi Rs savam biznesa klases limuzīnam izravēja n-tos katalizatorus un bija gatavs atkarot kādu pozīciju, sākumā bez problēmām tiekam galā ar pārīti zemāk stāvošo uz kuriem īsts AMG pat neskatās un tad laiks AMG pret Tjoma M3, šis varētu būt viens no bembistu murgiem, kad biznesklase izaicina tīrasiņu sporta dominatoru uz strīpas. 3-2-1 Mersim trīcot, M3 spolējot abi dodas distancē un še tev – šoreiz Merceeedes uuber M3. Audi Rs laikam bija sarijies kaut kādas ripas, jo uz starta tiek izaicināts Coyotee, īsti čaļi nemīž, viņiem po, kas Tev zem haubes, jāskatās kā būs finišā. Coyotee bez īpašām problēmām nolika “zvaigznīti” pie vietas.

Īstā bezpridjelā iekļuva Kaspich ar savu S14, kuram no visām pusēm virsū sabruka galjmators ar Alpinu, Ozons ar ibioMio turbo nepiedziņu, kā arī helix, jaunais mazapawa MPS īpašnieks, tad nu krāniņu staipītāji ņēmās viens ar otru, viens pār otru, līdz Kaspich sāka bļaut par to ka blīvi tūlīt izspiedīs un tad vēl prodrive ar Subaru uzkrīt kā sniegs uz galvas. Kā tur viss risinājās bez puslitra nesapratīsi, bet rezultāts ir tabulā. Paceļam tika uzzināts, ka prodrive Subāram servisā viszinošie meistari bija netā saslēguši vakuma trubiņas, tas uzvietas tika izlabots un Stienis varēja vērt vaļā. Bet visvairāk šajā vakarā skrējās Ruslans un Ruha, man liekas ka tika veikti pie desmit braucieniem, ja ne vairāk, jo automašīnas ir tiešām līdzīgas un neviens nevēlējās piekāpties......un risinājums bija vienkāršs, banāls, Ruha forumā bija izaicinājis V4, kurš neieradās untādejādi ieguva viņa vietu, pakāpjoties pāris vietas virs ruslana.....tā ka neaizmirtam arī par stratēģisko cīņu. Prieks ka baltaa Audi kupeja arī ieradās nedaudz papirdoljitj, gaidam nākam sezn 2x draudīgāku un ātrāku....

Kas neieradās- Mīzalas, sekojam infai iex 402.lv par apbalvošanu.
Viss ZB, braucu mājās.

Bet... cīņa par 1mo vietu vēl būs..., Ilja vs Max, M5 vs huljiganka, atmosfeera vs turbo... GAIDAM uzvarētāju...


  Top.LV