SākumsMeklēt - īslaicīgi nepieejamsLapas karte - īslaicīgi nepieejams  

Register
Ielās
AutoTūnings
AutoTūninga projekti
» Latvija
» Import
Standarta auto
» Apraksti
» Testi
Vortāls
» Par
» Kontakti

402.lv sabiedrotie

Nissan 200sx Klubs [www]

DSM Club Latvia [www]

CelicaClub Latvia [www]


Jaunākais galerijā

Pašlaik 402.lv skata
Pavisam: 0
Reģistrēti: 0
Viesi: 0
Online:
Nav
MAX vienlaicīgu lietotāju: 241

Ielās : Pasākumi  

28.jūlijā 333 trasē norisināsies BATTERY Race

HaL
2007.07.19 15:56
komentāri: 0  

28. jūlijā trasē "333" notiks dragreisa sacensības "BATTERY Race", kas vienlaicīgi būs arī "Drag Racing Baltic Cup" Latvijas posms, un drifta sacensības "HGK Drift Party". Pasākums paredzēts kā ātruma svētki visai ģimenei visas dienas garumā!

Sacensību programma tiks atklāta jau plkst. 12.00, kad sāksies dragreisa sacīkšu "BATTERY Race" kvalifikācijas braucieni, bet sacensību finālbraucieni sāksies pēc plkst.15.00. Ātrumsacensību starplaikos publikai savus priekšnesumus rādīs deju studija "Aggressive". Dragrace sacensībās tiks izmantota speciāla laika mērīšanas ierīce, kura uzrādīs ne tikai braucēja trases laiku, bet arī reakcijas laiku, kā arī noteiks maksimālo automašīnas paātrinājumu finišā. Dalībnieku on-line reģistrēšanās sacensībām: šeit. Uzvarētāju balvu fonds - vairāk kā 2000 latu. Sacensību nolikums: šeit.

Pasākuma "BATTERY Race" mērķis ir veidot "dragrace" kā sporta veida tradīcijas un mainīt sabiedrības stereotipus par šīm sacensībām, kā arī veicināt Igaunijas, Lietuvas un citu valstu sportistu un tūristu interesi par auto sacensībām Latvijā. "BATTERY Race" tiek rīkots sadarbībā ar Latvijas lielākajiem auto klubiem, Latvijas Automobiļu federāciju un Baltic Hot Rod Association (BHRA), kas ir garants sacensību kvalitātei un apmeklētāju drošībai. "BATTERY Race" vienlaicīgi ir arī Baltijas dragreisa sacensību Drag Racing Baltic Cup posms, tāpēc gan Latvijas, gan ārvalstu braucēji rādīs savu labāko sniegumu, lai iegūtu iespējami augstāko vietu sacensību kopvērtējumā (Baltijas ieskaitē var piedalīties arī divu posmu dalībnieki)! Baltijas kausa pirmais posms "Ferro Metal Motor Show Kedainiai 2007" notika 30. jūnijā - 1. jūlijā Lietuvas pilsētā Kedainiai. Baltijas sacensību noslēdzošais posms "Battery Race" notiks 4. augustā Igaunijas pilsētā Pērnavā.

Pēc "Battery Race" ap plkst. 18.00 sāksies drifta sacensības "HGK Drift Party". Drifts kā autosporta veids tika aizsākts Japānā un strauji iekaroja ASV, Eiropu un pēdējos gados ir guvis ievērojamu popularitāti arī Latvijā. Drifts ir pieskaitāms pie atraktīviem šova pasākumiem, jo tā mērķis ir maksimāli iespaidīga un precīza distances veikšana, individuāla meistarības demonstrēšana, spēja atstāt labu iespaidu uz publiku, veidojot šovu un ievērojot drita sacensību notikumus. Garas sānslīdes līkumos, vairāk dūmu, vairāk skatītāju ovāciju, spēja precīzi veikt distanci - tie ir galvenie vērtēšanas kritēriji šajā disciplīnā.

Informācija par reģistrēšanos drifta sacensībām un treniņiem būs pieejama lapā www.forsaza.eu.

"BATTERY Race" un "HGK Drift Party" tiek veidoti kā vienoti ātruma svētki visai ģimenei ar pasākumu un izklaides programmu visas dienas garumā. Ieejas maksa apmeklētājiem - Ls 5 (pirmsskolas vecuma bērniem - bez maksas). Trase būs atvērta jau no plkst. 11.00; trases "333" atrašanās vieta - Rīgas rajona Ropažu pagasta Sila priedes (karte - www.333.lv).

Preses pārstāviji akreditācijai var pieteikties, atsūtot pieteikumu uz adresi: forsaza_dragracing@inbox.lv. Sīkāka informācija par pasākumu - www.forsaza.eu.

Sacensību ģenerālsponsors: enerģijas dzēriens "BATTERY", atbalstītāji: ChipTuning, Ramirent, getaway.lv, auto.delfi.lv, bmwclub.lv, TV5, bmwpower.lv, motors24.lv, Rīgas Dizains, Tempur, Dardedze, Cobra, EVO bārs, motors24.lv, aggressive.lv, xenon.lv, Pirelli, Comma, Eko Polise, Yokohama, autotuning.lv, mobileauto.lv, 402.lv


  Top.LV