SākumsMeklēt - īslaicīgi nepieejamsLapas karte - īslaicīgi nepieejams  

Register
Ielās
AutoTūnings
AutoTūninga projekti
» Latvija
» Import
Standarta auto
» Apraksti
» Testi
Vortāls
» Par
» Kontakti

402.lv sabiedrotie

Nissan 200sx Klubs [www]

DSM Club Latvia [www]

CelicaClub Latvia [www]


Jaunākais galerijā

Pašlaik 402.lv skata
Pavisam: 0
Reģistrēti: 0
Viesi: 0
Online:
Nav
MAX vienlaicīgu lietotāju: 241

Ielās : Pārskati  

Pārskats 10-12.09.2004

402.lv
2004.09.13 17:20
komentāri: 9  

Pēc ilgākiem laikiem, šī nedēļas nogale solīja daudz notikumu. Tipiskais piektdienas vakars Pārdaugavas pusē vēl nav galvenais notikums, sestdien pa dienu notiekošās Mobile Audio sacensības un vakarā Tukumā organizētais dragrace solīja daudz piedzīvojumu. Arī svētdien notikušais USK 6.posms bija svarīga iezīme nedēļas nogalē, bet par visu arī centīsimies pastāstīt un parādīt sīkāk.

Duke raksta:

Piektdiena

Piektdien acīmredzot visi pamazām saprata, ka šī ir viena no pēdējām nedēļas nogalēm sporta atpūtām pie Spices un Scania. Viss neapšaubāmi sākās jau laicīgi. Tauta savācās gan pie Spices, gan pie Scanias, bet notikumi risinājās tieši pēdējā.

Man tur ierodoties, pavērsās nežēlīgie tautu masu skati. Auto kā jūra, cilvēku tāpat, bet notikumi gandrīz nekādi. Jā skrējās, bet divi VAZi, divi veci Audi Coupe, pa retam kāds Golfs. Bet savādāk nekas nenotika kā tas arī tika gaidīts. Un tad vajadzēja ierasties Policijai.

Bet tādas nebija. Tauta vienā mirklī aizbrauca un viss beidzās, vai varbūt arī sākās? Tieši tajā mirklī ieradās jauns 911 Porsche, gar kuru katram bija ko pamielot acis. Es gan nepacentos, laikam noguris biju un devos mājās, bet pulkstenis jau bija 01:00

Sestdiena

Sestdiena sākās diezgan agri. Pa dienu bija paredzēts mObileaudiO.lv pasākums/sacensības. To sākums plānojās no 12:00 dalībniekiem un 13:00 citiem apmeklētājiem Elkor Centra stāvlaukumā. Tika nolemts, ka arī tādas ir jāapskata, jo ir nedaudz netradicionāls pasākums mums, 402.lv komandai. Kopā izskatījās, ka piedalījās padsmits dalībnieki, no kuriem katrs rādīja, ko nu ir uzbūvējis un ļāva tiesnešiem klausīties un vērtēt.

Redzēt tiešām bija ko. Daudz dažādu interesantu risinājumu, un pavisam noteikti savādāki auto, nekā tradicionālos dragrace un streetrace pasākumos. Dalībnieki bija dalīti divās klasēs – amatieros un iesācējos.

Starp lielākajiem iespaidiem man kā neprofesionālim bija Ford Fiesta ar izbūvēto bagāžnieku un glāžu savilcēju, Mercedes Benz ar augstas klases aparatūru, un ļoti glīti izbūvetais Saab 9000. Tāpat uzslavu ir pelnījusi Toyota Corolla, kuram daļa mūzikas paslēptas kopā ar rezerves riteni, līdzīgi kā Kangoo (markā varu kļūdīties, bet pikapa tips), kuram daudz bija paslēpts zem aizmugurējās grīdas.

Bet kopumā malači bija visi. Diemžēl nepietika pacietības gaidīt apbalvošanu un rezultātus, bet internetā tie vēl nav pieejami, tādēļ interesentiem iesakām griezties mObileaudiO.lv mājas lapā, kur pirmdien sola publicēt rezultātus. Bez tā tur var atrast arī ļoti daudz citas informācijas par auto audio, kas katram var būt noderīgs.

Protams, bija arī humora pilni pārsteigumi. Tā, piemēram, lietotājam Briedim (Ford Orion) no burnout.lv izrādījās, ka, slēdzot mūziku, bija sajauktas puses skatuvei. Tiesnesis gan bija ļoti laipns un ļāva pārvienot vadus, kas ar steigu arī tika izdarīts. Kopumā laiks bija labs, un iespaidi arī. Noteikti ir vērts apmeklēt arī citus mobileaudio.lv pasākumus.

HaL raksta:

Jau nedēļas vidū vairākos interneta resursos tika publicēta informācija par to, ka iespējams sestdien Tukumā norisināsies dragrace sacensības. Kaut pagājušo reizi nācās diezgan nopietni aplauzties, jo likuma pārstāvji nepieļāva to, izlēmām doties turp un apskatīties, ko tad tukumnieki uzrīkos. It kā jau tika solītas nopietnas sacensības un rakstīts, ka viss esot sarunāts gan ar likuma kalpiem, gan ar lidlauka īpašnieku, tādēļ mums nebija pamata šaubīties par pretējo, vajadzēja apskatīties.

Sacensībām vajadzēja sākties ap astoņiem vakarā, tādēļ ap septiņiem izbraucām no Rīgas, lai laicīgi un bez īpašas steigšanās varētu ierasties un neko nepalaist garām. Jātiekas bija benzīntankā, kur arī bija galvenie vārti.

Ierodoties tur, acis priecēja patiešām lielais sabraukušo auto skaits. Protams, bija arī reti lauku tuninga cienīgi eksemplāri, bet lielākā daļa auto ne ar ko īpašu neizcēlās. Bija arī spilgti auto – pēdējās paaudzes Pontiac Firebird, Chevrolet Corvette spilgti dzeltenā krāsā, pirmās paaudzes Hummer džips un citi.

Īsti nepaspējām noparkoties, lai uzņemtu pāris foto, kad pamanījām, ka visi kaut kur dodas. Dīvaini diezgan, jo galvenā ieeja taču bija šeit pat pāris metrus attālumā, par kuru arī bija paredzēta iebraukšana. Tā gan bija ciet un nebija nekādu pazīmju, ka kāds grasās vārtus atvērt, tādēļ varbūt arī visi devās meklēt citus iekļūšanas veidus. Protams, bija jāseko pūlim. Neilgi vēlāk izrādījās, ka neviens tā arī īsti nezin, kur un kā jābrauc, organizatori tā arī nebija parādījušies un viss tika atstāts pašplūsmā.

Man kā līdzīgu sacensību organizatoram tas ir nepieņemami – saaicināt auto jau nav māksla, noorganizēt veiksmīgu plūsmu, koordinēt sacensības un visu laiku komunicēt ar potenciālajiem dalībniekiem ir svarīgāks par visu. Šeit vispār par to pat nebija runa, iespējamie organizatori tā arī neuzskatīja par svarīgu pat ierasties, kur tad vēl kaut ko koordinēt.

Pēc nelielas ekskursijas pa iespējamajām iebrauktuvēm uz lidlauka un neveiksmīgās organizatoru meklēšanas, nolēmām doties atpakaļ uz Rīgu, jo stabili nebija garantijas, ka gaidīšanai būs rezultāts. It kā nākamajā dienā runāja par to, ka stipri vēlāk gribētāji tika uz lidlauka un norisinājās kaut kādas sacensības, bet arī tam nav nekādas garantijas. Tieši tāpat, kā visai informācija, kas liecinātu par iespējamību, ka Tukumā kaut kas varētu vispār līmenī notikt.

Kārtējo reizi nācās vilties Tukuma auto entuziastos, kaut šeit varētu patiešām norisināties nopietnas sacensības, jo pilsēta var lepoties ar vienu no vislabāk saglabājušajiem ļoti garajiem lidlaukiem, kādi Latvijā ir patiešām retums.

Bildes no mObileaudiO pasākuma:


  Top.LV